שאלות ותשובות

שאלות נפוצות שאנחנו מקבלים.. אז הנה התשובות:

אנחנו קבוצת אנשים, חובבי יין שרוצים להנגיש את תרבות היין בישראל. המטרה היא לספק בחינם הדרכות, מאמרים, כתבות והשוואת מחירים. בעתיד ליצור קהילה של חובבי יין לצורך מפגשים, כוח קניה ועוד מגוון פעיליות.

לא, אנחנו מרכזים דרכנו את הספקים המובילים בשוק למכירת יין כולל את היקבים עצמם. אנחנו גוף מגשר.

במקרים רבים ראינו שבקניה מרוכזת אפשר להשיג הנחה משמעותית. יש לנו כרטיסי חבר מועדן אצל כלל הספקים וגם הנחות נוספות. המטרה היא להוזיל עליות לכולם ע”י קניה מרוכזת. אנחנו לא  מסתירים את הספק הזול בכל יין ונותנים לכם את ההזדמנות לבחור לבד דרך מי להזמין, בנוסף יש לנו קבוצות רכישה שמשיגות באופן גדול הנחות גדולות.

באתר עולות כתבות/טורים והמלצות על בסיס שותף. בכדי לעקוב אחרי כלל העדכונים והכתבות אנחנו ממליצים לעקבו אחרינו בעמוד העסקי בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו. ממליצים גם להירשם לניוזלייטר ולעקוב בקבוצות הוואטספ.

כן! כלל ההדרכות באתר ובערוץ היוטיוב הן בחינם. אין צורך ברישום או התחייבות.

כרגע ניתן למצוא באתר מידע על עולם היין, הדרכות, בחירת יין או מארזי יין לאחר התייעצות, אירועי יין סדנאות יין, מוצרי יין ושידוג חתנה ועוד. אנחנו גדלים ומגדילים את האפשריות עם הזמן.

יש לנו שירות של התאמת יין לאדם, לאחר שיחה קצרה בה נשאל מספר שאלות. אנחנו ממליצים להשתמש בשירות זה שניתן בחינם  בכדי ללמוד בהתחלה או בכדי להיפתח ליינות חדשים. 

לשתף

אני מעל גיל 18

כי בכל זאת יש חוק

אני מעל גיל 18

כי בכל זאת יש חוק

preloader