חלום שהתגשם

יין אבא

יין “אבא” הוא ההחלטה שלי להנציח את אבי ז”ל דרך אהבתו הגדולה ליין. 

את האהבה שלי ליין ירשתי מאבי. אני זוכר את היין הראשון ששתינו בארוחת שישי ביחד,את ההתלהבות מהסיפורים על כיצד השיג את היין ואת אוסף היינות שהיה מתגאה בו.

לקראת היציאה לפנסיה, אבא תכנן טיול לפורטוגל. כמובן הוספנו ביחד כמה יקבים מומלצים לטיול. יומיים לפני החזרה לארץ, בהפתעה מוחלטת, במהלך הליכה ברחובות ליסבון, אבא עבר דום לב ונפטר במקום.

היה לי ברור שהדרך להנציח אותו ואת אהבתו הגדולה ליין היא בעשיית יין תחת המותג “אבא”, שיכלול מספר יינות שישווקו לשוק מידי שנה ובאופן קבוע. אני מכוון ליצור יינות פרימיום, מדויקים ואיכותיים, כאלו שידברו עליהם זמן רב אחרי ששותים אותם.

לבן

לבן - 100% שרדונה

שרדונה עשיר ומינרלי: שרדונה שיושן בחביות עץ אלון במשך 10 חודשים בעל עומק ומורכבות אך מצד שני יין מרענן, עשיר ובעל חומצה נעימה- שילוב מנצח של עומק ומינרליות. ליין צבע זהב וארומות של הדרים, שקדים, תפוח ירוק וחמאה. ענבי היין נבצרו בבציר ידני, היין יוצר מהמיץ הראשוני והאיכותי של הענבים. היין מוכן לשתייה וניתן לשמירה ויישון למשך 5 שנים נוספות.
היין יבש ולא עובר תסיסה מאלו-לאקטית בכדי לשמר את רמת החומציות הטבעית הגבוהה שלו.
מתאים למאכלים: עוף, דגים, גבינות קשות ופסטה ברוטב חמאה. מדובר באחד מיינות השרדונה המיוחדים שתנסו, היין כשר למהדרין, בד”ץ בית יוסף. יהיה מוכן בנוב’ 2022.

aba mockup_3-1
aba mockup_3-1
אדום

אדום - בלנד בורוד

כמו שאבא הכי אהב, יין בעל נוכחות וגוף מלא מורכב מקברנה סוביניון ,קברנה פרנק, ופטי ורדו. ליין צבע אדום עז , ריח עוצמתי ועשיר עם פרי בשל בעל ארומות של דובדבן, שזיף ושוקולד, הסיומת ארוכה ומתובלת. היין יבש. ענבי היין נבצרו בבציר ידני, היין עבר תסיסה ושהה על הקליפות לאורך כשלושה שבועות, ולאחר מכן התיישן בחביות עץ אלון במשך 12 חודשים. היין מוכן לשתייה וניתן לשמירה ויישון למשך 10 שנים נוספות. מתאים למאכלים: בשר בגריל, תבשילי קדירה וקרפצ’יו. היין משקף עשיה מסורתית של בלנד אדום קלאסי בעל נוכחות מרשימה ויכולת יישון. היין כשר למהדרין, בד”ץ בית יוסף. יהיה מוכן בנוב’ 2022

יוסף נעים, האיש שאני קורא לו אבא, נולד במושב זרחיה בשנת 1954. אבא נולד במושב, כי האמבולנס לא הספיק להגיע בזמן וכך סבתי ילדה אותו בביתה. אבא כמו רוב אנשי המושב היה מחובר לאדמה והיה לוקח חלק בטיפול המטעים. למרות העבודה הקשה והתנאים באותה תקופה הוא לעולם לא התלונן, אלא להפך: החיוך נהפך לסימן ההיכר שלו ותמיד היה חיובי לגבי החיים, לכן היה טבעי שעל תווית הבקבוק יהיה את החיוך של אבא. בשנות ה-90 אבא התחיל לעבוד בכרמל מזרחי ושם גדלה אהבתו ליין, הוא טעם וניסה דברים חדשים וגם התחיל להכניס אותי ואת כל המשפחה לאהבה הזו. גם אחרי שאבא עזב את כרמל מזרחי לטובת מקום עבודה חדש, אהבתו ליין נשארה. כשאבא פרש לפנסיה הוא תכנן טיול לפורטוגל ( 4 חודשים לאחר הפרישה), וביקור בכמה יקבים מומלצים. יומיים לפני החזרה לארץ בהפתעה מוחלטת במהלך הליכה ברחובות ליסבון אבא עבר דום לב ונפטר במקום. סיפור לידתו ומותו של אבא היו מיוחדים בדיוק כפי האדם שהיה: איש חייכן, אוהב, תומך וכזה שנהנה מהחיים.

להזמנה - היין יהיה מוכן בנובמבר 2022 - רכישה עתידית בהנחה

לשתף

אני מעל גיל 18

כי בכל זאת יש חוק

אני מעל גיל 18

כי בכל זאת יש חוק

preloader